Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
и мы перезвоним в удобное для Вас время

Ваши данные никогда не будут переданы третьим лицам

Захисні рукавички

В інтернет магазині АРМІС представлені рукавички виробників:

  • UVEX Німеччина

  • HexArmor США

  • PORTWEST Ірландія

  • Торгова марка ARMIS, країна походження Китай (Індія, Пакистан).

 

У широкому асортименті рукавичок UVEX ви знайдете ідеальну захисну рукавичку для різних сфер застосування з ідеальною посадкою, а також необхідним класом захисту. Більшість рукавичок мають позначку «Зроблено в Німеччині» та виготовлені відповідно до OEKO-TEX® Standard 100. Що означає, що рукавички виготовлені з екологічно чистих матеріалів та без шкідливих речовин.

 

 

Компанія HexArmor спеціалізується на рукавичках, стійких до порізів, проколів, ударів. Це спеціальні розробки для різних галузей застосування.

Матеріал SuperFabric®* - секретна зброя проти порізів, яким ніяка інша рукавичка не може похвалитися. Технологія SuperFabric® розроблена для запобігання різним порізам завдяки конфігурації крихітних захисних пластин. Але всі порізи та рвані рани починаються з проколів. Захисні пластини з матеріалу марки SuperFabric® блокують або захоплюють і утримують гострі предмети, такі як дерев'яні тріски, дріт і навіть голки у невеликих зазорах між захисними пластинами.

 

 

Удароміцна технологія Cellutek® призначена для поглинання та перерозподілу енергії з кісток кисті та пальців під час удару, знижує силу удару до 80% відповідно до випробувань ISEA 138. А запатентований екзоскелет IR-X® Impact Exoskeleton™ від HexArmor® знижує кількість та наслідки травм.

 

Високопродуктивні рукавички та інноваційні технології залишать комфортне та захищене почуття власнику. Найвища цінова категорія.

 

У нижчому ціновому діапазоні представлені рукавички ARMIS, виготовлені на торгових площах в Китаї. Дешево, не означає погано. Краги зварювальника з високоякісного спілка успішно продаються на промислові підприємства.

 

Дивіться самі асортименти рукавичок в інтернет-магазині ARMIS.