Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
и мы перезвоним в удобное для Вас время

Ваши данные никогда не будут переданы третьим лицам

Компанія «АРМІС ГРУП» – партнер VII Міжнародної конференції по охороні праці

Компанія «АРМІС ГРУП» – партнер VII Міжнародної конференції

«Глобальна стратегія Vision Zero в Україні: від усвідомлення до втілення».

 

     «АРМІС ГРУП» – офіційний дилер компанії UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH в Україні – запропонувала учасникам конференції широкий асортимент найкращих інноваційних засобів захисту для різних  галузей виробництва.

 

 

     Під час виставки А+А 2019: Деніс Екхофф отримав сертифікат приєднання до ініціативи Vision Zero. 

 

     Регіональний представник CIS&Baltics UVEX Arbeitsschutz GMBH Деніс Екхофф зокрема розповів про особливості застосування засобів захисту слуху – беруші. Під час презентації він провів імпровізований майстер-клас. Виявилося, що навіть досвідчені фахівці з безпеки праці не вміють правильно використовувати цей простий і надійний засіб захисту. Водночас втрата слуху внаслідок впливу шумів протягом багатьох років займає провідне місце серед визнаних професійних захворювань. Підступність високого рівня шуму полягає в тому, що негативні наслідки тривалої експозиції не помітні на початкових стадіях. Порушення органів слуху, як правило, відбувається без болісних симптомів, але призводить до незворотних руйнувань (не лікується), значного погіршення і навіть втрати слуху.

     Важливою складовою захисту від небезпечного для здоров’я рівня шуму є правильний (індивідуальний) підбір беруш. Це обумовлено тим, що кожна людина має свої унікальні за розміром і формою органи слуху. Беруші від компанії «Увекс» враховують ці відмінності. Були розроблені спеціальна запатентована форма та адаптивний матеріал, що всередині вушної раковини дозволяє берушам приймати її унікальну форму й утворювати щільний захист.

 

 

 

Одна з найзначніших міжнародних подій в індустрії засобів індивідуального захисту – ХХХІІ Провідна міжнародна виставка охорони праці «A+A-2019». Співробітники «Увекс» зустрічали гостей, проводили навчання та надавали консультації стосовно засобів індивідуального захисту «Увекс», а також проводили випробування Деніс  Екхофф також продемонстрував як правильно вставляти беруші у вуха, щоб вони виконували свою захисну функцію.

 

 

     Адже, сама наявність у вухах засобів захисту ще не гарантує відсутність негативного впливу. Важливо, щоб беруші були повністю поміщені у порожнину вуха. При цьому дістати їх після використання також дуже просто. Виробник передбачив і це.

     Компанія «Увекс» пропонує широкий спектр засобів захисту слуху залежно від рівня шуму та конкретної ситуації. При цьому, використовуючи засоби слуху, людина не втрачає здатність сприймати мову та комунікувати. Для того, щоб правильно обрати, які саме беруші потрібні, щоб вони захищали від реального рівня шуму, «Увекс» розробила спеціальний додаток до смартфонів UVEX Dezibe. Додаток на підставі вимірювання рівня шуму пропонує користувачеві оптимальне рішення. Для зручності застосування та мотивації працівників використовувати беруші «Увекс» пропонує комплексне рішення – спеціальні стаціонарні станції з диспенсерами, що містять одноразові беруші. У комплекті зі станціями – плакати з роз’ясненнями стосовно правильного використання.

 

         Майбутнє наповнене енергією завдяки новому захисному  взуттю  UVEX1 G2, що охоплює клас захисту S1 та S2.  Інноваційна технологія     поліуретанової підошви UVEX  – UVEX i-PUREnrj – амортизація і  стабільність, відновлює енергію всієї підошви, повертаючи її власнику.

 

 

 

     Основна мета ТОВ «АРМІС ГРУП» – разом із UVEX ми зможемо зробити роботу вашого персоналу безпечніше і комфортніше, а підприємство захистити від випадків травматизму, втрат робочого часу і витрат та компенсації страхових випадків.