Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
и мы перезвоним в удобное для Вас время

Ваши данные никогда не будут переданы третьим лицам

А+А 2023

 КОЖНИЙ, ХТО ХОЧЕ ВІДЧУВАТИ НА СОБІ БЕЗПЕКУ ПРАЦІ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ, НЕ ПОВИНЕН ПРОПУСТИТИ A+A.

 

     Виставка A+A, проходить у Дюссельдорфі, один раз на 2 роки, і є найбільшою і найважливішою подією у світі, коли йдеться про охорону праці та техніку безпеки. Жоден інший захід не може запропонувати такого розмаїття: від засобів індивідуального захисту, експлуатаційної безпеки, здоров'я на робочому місці, корпоративної моди, оперативного захисту від пожеж та стихійних лих до тканин, попередньої продукції та компонентів у секторі ЗІЗ.

Екзоскелети

     Новинкою на виставці 2023 року були екзоскелети, також звані костюмами роботів. Вони поєднують у собі людський інтелект та міць машини. Вони підтримують співробітників під час виконання фізично складних завдань чи під час роботи у неергономічних положеннях. Екзоскелети скорочують пропуски роботи через хворобу та виробничі втрати.

     Промислові екзоскелети – це нові цікаві пристрої, які розробляються та використовуються для полегшення трудових функцій та запобігання порушенням опорно-рухового апарату. У деяких випадках вони можуть покращити якість виконання робіт.

 

 

Модне шоу

     Крім того, A+A — найбільший майданчик спецодягу та корпоративної моди.

     Робочий та захисний одяг захищає користувача від нещасних випадків, але тільки тоді, коли він дійсно використовується. Комфорт носіння та привабливий дизайн значно підвищують визнання користувачів. Тому виробники захисного спорядження приділяють дедалі більше уваги модним аспектам.
     Чудовий дизайн та безпека більше не є взаємовиключними поняттями! На цьому наголошують інтелектуальні рішення та нові матеріали в галузі захисного одягу.

 

 

uvex захищає людей та планету

     Зобов'язання uvex захисту людей також включають відповідальність по відношенню до суспільства і навколишнього середовища. На своїх виробничих об'єктах uvex старанно працює над підвищенням енергоефективності та робить все можливе, щоб у найближчому майбутньому стати вуглецево-нейтральним.

     Високі стандарти якості продукції поєднуються з розвитком концепцій переробки та використання матеріалів біологічного походження. Міцність та тривалий термін служби продукції uvex допомагають скоротити кількість відходів та зберегти ресурси. 

        Під девізом "Захист планети" компанія uvex вперше представляє повну систему екологічно чистих продуктів.

      Завдяки інноваційному дизайну захисні окуляри uvex pheos nxt адаптуються до будь-якої форми голови і завжди надійно сидять, навіть якщо дивитися вниз: безрамні захисні окуляри встановлюють нові стандарти ергономіки. Крім лінз, виготовлених із збалансованого за масою полікарбонату, окуляри в цілому на 12 відсотків складаються з переробленого матеріалу.

 

 

     «Наступний рівень» з точки зору екологічності – це взуття uvex 1 x-craft: міжпідошва та підошва із вмістом переробленого грануляту до 15 %, верх виготовлений із перероблених матеріалів біологічного походження, таких як ПЕТ-пляшки та бамбук. Загалом взуття на 30% складається з перероблених матеріалів  та має відповідний клас безпеки.

 

Тривалий термін служби продукції також знижує кількість відходів та гарантує використання меншої кількості сировини.

Постійни постачальники

Виставка А+А - це місце зустрічі друзів, зустрічі постачальників з покупцями, пошук нових ланцюжків.

Робочі чоботи виробництва Литва – найпопулярніша модель нашої компанії з погляду продажу. У SWAMPOK (UAB "Paliūtis") проектують, розробляють та виготовляють 1,5 мільйона дощових чоботів щороку. Кожний чобіт виробляється відповідно до стандартів REACH, тому немає фталатів, кадмію чи будь-чого іншого, що ви не хотіли б знайти в вашому взутті. Вони надихаться самою природою - дощ, бруд, болота навчили створювати продукти, які збережуть ваші ноги сухими та у безпеці.

       

     Продукція FAGUM-STOMIL виробляється за інноваційною технологією Light Tech. Це означає, що вони виготовлені з нового матеріалу - TRC (Thermo Rubber Compound), який поєднує в собі надлегкість матеріалу EVA та довговічність гуми. Взуття, виготовлене за цією технологією, також має відмінну теплоізоляцію, завдяки чому користувач буде готовий до будь-яких погодних умов.

     У 2023 році ми відвідали стенд нашого постійного виробника в Китаї. У нашому асортименті додалося рукавичок. Дивіться самі.