Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
и мы перезвоним в удобное для Вас время

Ваши данные никогда не будут переданы третьим лицам

Гід по касках UVEX

 

Всі захисні каски UVEX мають міцну та жорстку оболонку, легко витримують бічний тиск та відповідають всім вимогам безпеки для будівельних чи промислових робіт. Завдяки системі climazone мають хороший клімат-контроль.

 

Виготовляють каски з довгим (7 см) та коротким (4 см) козирком. Літера S у назві моделі означає, що даний шолом має гарний огляд вгору завдяки короткому козирку.

 

Існують такі моделі касок UVEX:


uvex super boss – це універсальна каска, що відповідає стандарту EN 397 та додатковим вимогам для дуже низьких температур (-20°C).

 

uvex airwing легка каска (360-410 г) із привабливим дизайном, відповідає стандарту EN 397 та додатковим вимогам для дуже низьких температур (-30 °C).

 

uvex pheos B-WR, B-S-WR, S-KR, ABS B-S-WR це універсальні каски, що відповідають стандарту EN 397 та додатковим вимогам для дуже низьких температур (-30 °C) та бризок розплавленого металу (MM).

 

uvex pheos alpine багатофункціональна каска для роботи на висоті та рятувальних операцій, поєднання характеристик промислової захисної каски EN 397 (і додаткових вимог для дуже низьких температур (-30 °C)) з вимогами до альпіністської каски EN 12492.

 

uvex thermo boss добре підходить для використання при дуже високих температурах навколишнього середовища, відповідає стандарту EN 397 та додатковим вимогам для 440 В змінного струму та дуже високим температурам (+150°C).

 

uvex pheos E-WR та E-S-WR комфорт та захист при електромонтажних роботах, відповідає стандарту EN 397 та додатковим вимогам для дуже низьких температур (-30 °C) та бризок розплавленого металу (MM) та схвалено відповідно до EN 50365 (1000 В змінного струму).

 

uvex perfexxion мультистандартна каска, що відповідає: стандарту альпіністського шолома DIN EN 12492, стандарту велосипедного шолома DIN EN 1078 та стандарту каски промислової безпеки DIN EN 397 з додатковими вимогами щодо підвищеної поперечної жорсткості «LD» (бічна деформація) та низьким температурам «-30°C».

 

 

Каскетки uvex u-cap sport. Повна захисна функція відповідно до EN 812 відтворюється за допомогою спеціально розробленої конструкції зі стільниковою структурою та інтегрованими амортизуючими елементами. Завдяки дизайну броненосця uvex u-cap sport має додаткову гнучкість і ергономічно адаптується до різних форм і розмірів голови. Подовжена вушна частина полегшує використання навушників.

Перевірте наявність у нашому магазині