Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
и мы перезвоним в удобное для Вас время

Ваши данные никогда не будут переданы третьим лицам

Про компанію

     ТОВ «АРМІС ГРУП» (код ЄДРПО 40263913) – компанія, що спеціалізується на торгівлі засобами індивідуального захисту. Основними видами діяльності ТОВ «АРМІС ГРУП» є гуртова торгівля текстильними виробами, захисним взуттям та одягом для будівельників, металургів, гірників, засобами індивідуального захисту.

 

     ТОВ «АРМІС ГРУП» є офіційним дилером компанії UVEX Arbeitsschutz GMBH і може запропонувати Вам якісну німецьку продукцію компанії UVEX Arbeitsschutz GMBH з перших рук, а також продукцію Heckel (Франція), HexArmor (США), Paliutis (Литва) та китайські аналоги в нижчому ціновому діапазоні.

 

     Наш склад розташований у місті Дніпро, у ньому знаходиться понад 200 найменувань продукції, що постійно оновлюються.

 

  

     Наш колектив – це люди, які тривалий час займаються дослідженням, закупівлею, сертифікацією та продажем засобів індивідуального захисту. Люди різного віку та професій по диплому, але об'єднаних єдиною ідеєю зробити життя працівників промислових підприємств безпечнішим.

     Раз на два роки ми відвідуємо виставку СІЗів у Дюссельдорфі (Німеччина) та привозимо нову продукцію з новими технологіями.

 

 

     Засоби індивідуального захисту, такі як респіратори та костюми хімічного захисту, стали дуже актуальними під час пандемії, викликаної поширенням коронавірусу SARS-CoV-2.
     Засоби особистого захисту, такі як з захисні рукавички, захисне взуття, одяг, налобні ліхтарики та багато іншого, підходять для щоденного носіння, туризму та використання в побуті.


     Дивіться самі:

Засоби захисту голови
Засоби захисту органів зору
Засоби захисту органів дихання
Засоби захисту рук
Захист органів слуху
Спецодяг  
Спецвзуття