Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
и мы перезвоним в удобное для Вас время

Ваши данные никогда не будут переданы третьим лицам

Правильний зимовий одяг

 

Працювати за мінусової температури важко. Відсутність правильного одягу може призвести до обмеження працездатності.

Правильний зимовий робочий одяг забезпечує:

  • Захист від холоду
  • Захист від вогкості
  • Захист від перегріву та поту
  • Видимість у несприятливих погодних умовах

Зимовий робочий одяг може бути спецодягом або засобом індивідуального захисту. Спецодяг полегшує роботу, ЗІЗ підлягають стандартам, випробуванням та захищають від нещасних випадків на робочому місці.

При температурі до -5°С використовується захисний одяг від негоди (weather protection clothing), а за нижчих температур - захисний одяг від холоду (cold protection clothing).

Для довгого робочого дня на відкритому повітрі обов'язково використовуйте різні шари одягу, які зігріють, але при необхідності їх можна зняти.

Почніть з функціональної та практичної спідньої білизни. Варто інвестувати в довгу білизну, виготовлену з м'яких і теплих матеріалів, таких як шерсть мериноса.

 

 

Альтернативно, функціональні синтетичні матеріали, які забезпечують максимальний комфорт, відводячи вологу та видаляючи запахи. Не забудемо про шкарпетки з шерсті мериноса чи альпаки.

Шар 2 – Теплий та ізолюючий шар повинен зігрівати вас у холодну погоду, не обмежуючи свободу рухів. Поверх спідньої білизни можна одягнути теплий светр та робочі штани.

Шар 3 захищає від негоди. Надягши кілька шарів одягу з різними функціями, ви можете бути впевнені, що залишатиметеся в теплі, але в той же час дозволите волозі виходити назовні і залишатися сухими.

 

 

Правильна куртка – один із найважливіших предметів одягу для роботи на відкритому повітрі. Купуючи зимову куртку ЗІЗ, слід звернути увагу на такі фактори:

Всепогодний матеріал: ваша зимова куртка має бути виготовлена з тканини, яка захищає від дощу та вітру та підтримує температуру вашого тіла. Додаткове утеплення може забезпечити підкладка із теплих синтетичних матеріалів або пуху.

Повітропроникність: навіть узимку слід по можливості уникати потовиділення. В іншому випадку, одяг стане вологим від поту, і можна замерзнути під час паузи у фізичному навантаженні, коли організм почне остигати.

Крій та довжина: Зимова куртка для роботи при мінусовій температурі має ідеально сидіти по фігурі. Це означає, що вона не може бути занадто тісною, не обмежувала свободу рухів і під нею поміщалися інші шари. Але надто вільна куртка також може призвести до дискомфорту та пропускання тепла назовні.

Видимість: Взимку туман та дощ, а також короткі дні з невеликою кількістю сонячного світла призводять до поганої видимості на відкритому повітрі. Щоб гарантувати безпеку співробітників, необхідно забезпечити їх максимальну видимість під час роботи. Носіння курток яскравих кольорів є одним з найважливіших заходів: знайомий жовтий колір, що попереджає, забезпечує особливо хорошу видимість. Куртки також мають бути оснащені додатковими світловідбиваючими смугами, які відбивають світло від транспортних засобів і, отже, можуть забезпечити захист від небезпечних аварій, особливо у темряві.

 

 

Кишені. Ряд кишень дозволяє зберігати інструменти та цінні речі (наприклад, мобільний телефон) для практичної повсякденної роботи.

 

 

Хороші робочі черевики на зиму повинні бути зручними та зберігати ноги сухими та теплими протягом усього дня. Розумні матеріали, зазвичай поєднання шкіри та функціональних тканин, а також тепла підкладка роблять це можливим. Водночас взуття повинне пропускати повітря, щоб запобігти потовиділенню всередині взуття.

Опір ковзанню (SRC) також особливо важливий, коли йдеться про зимове робоче взуття. Адже сльота і лід можуть зробити землю слизькою та підступною, особливо взимку. Ось чому у взутті зазвичай дуже глибокий протектор, який забезпечує гарне зчеплення навіть на слизькій поверхні.

 

 

Не забувайте тримати голову в теплі за низьких температур і захищати вуха від холоду та вітру.

Пальці рук чутливі до холоду навіть більше, ніж тіло. Тому обов'язково слід одягати рукавички. Зимові рукавички для роботи на відкритому повітрі міцні, теплі та водночас досить тонкі, щоб не обмежувати повсякденну роботу. Рекомендуємо розглянути зимові рукавички UVEX.

 

 

Якщо під час роботи потрібні захисні окуляри або окуляри, виписані за рецептом окуліста, виникає ще одна проблема. При різкій зміні температури від морозу до теплого приміщення лінзи майже відразу пітніють. Звертаємо увагу на захисні окуляри, такі як окуляри uvex, які мають покриття, що запобігає неприємній проблемі запотівання лінз.