Заказать звонок
Оставьте свой номер телефона
и мы перезвоним в удобное для Вас время

Ваши данные никогда не будут переданы третьим лицам

Гід окулярами UVEX

Ми поділяємо окуляри на відкриті та закриті.

Захисні окуляри відкриті захищають від дрібних твердих частинок, що летять спереду та збоку.
Захисні окуляри закриті з вентиляцією захищають від дрібних твердих частинок, що летять спереду та збоку, пилу, бризок рідин.
Захисні окуляри закриті герметичні захищають від бризок кислот і лугів, пилу, парів та газів, що викликають подразнення або пошкодження очей.


Тонування та колір лінз.
Лінзи UVEX  бувають наступних кольорів: прозорі, бурштинові, коричневі 65%, сірі, сірі 14%, сірі 23%, світло-зелені, оранжеві, захист від зварювання - сірі, сріблясто-дзеркально-сірі.


Властивості лінзи
Лінзи UVEX мають такі характеристики: антистатичні, проти туману, стійкі до зварювальних іскрів, зменшують синє світло, хімічно стійкі, що підсилюють контраст, стійкі до подряпин, фотохромні, противідблисні, для роботи за монітором.


Покриття лінз UVEX:


Основні покриття:
uvex supravision sapphire - надзвичайно стійкі до подряпин і хімічних речовин.
uvex supravision excellence - захист від запотівання всередині, надзвичайно стійкі до подряпин і хімічних речовин із зовнішнього боку.
uvex supravision plus - довготривалі властивості проти запотівання з обох сторін і стійкі до подряпин, для середовищ із частими коливаннями температури та вологості.


Спеціальні покриття:
uvex supravision AR - антиблікові лінзи з обох сторін.
uvex supravision clean - автоклавуються та стійкі до хімічних речовин. Захист від запотівання всередині, надзвичайно стійкий до подряпин зовні. Покриття проти запотівання зберігається щонайменше протягом 10 циклів автоклавування.
uvex supravision extreme -  стійка зовнішня поверхня до подряпин і постійне покриття проти запотівання всередині, підходить для робочих зон з тривалим впливом конденсату та високого рівня забруднення.
uvex supravision variomatic - найкращий зір із автоматичним затемненням протягом 10 секунд і освітленням через 30 секунд. Завдяки перевіреній технології uvex supravision excellence - протизапотівання всередині, надзвичайно стійке до подряпин зовні з миттєвим ефектом. Особливо підходить для робочих зон із частими рухами зсередини назовні та зі світла до темряви.
uvex infradur - стійкі до подряпин з обох сторін і зводять до мінімуму пошкодження від зварювальних іскор.
uvex infradur plus - не запотівають зсередини та надзвичайно стійкі до подряпин ззовні, а також мінімізують пошкодження від зварювальних іскор.
uvex CR – автоклавовані захисні окуляри з покриттям, що запобігає запотіванню, для потреб спеціалістів у лабораторіях, клініках, чистих приміщеннях і на виробництві харчових продуктів. Спеціально розроблені для багаторазової стерилізації в автоклаві (щонайменше 20 разів по 20 хвилин при 121°C). Професійні захисні окуляри, які відповідають стандартам гігієни.


Захист від ультрафіолету
Всі окуляри 
UVEX мають 100% захист від ультрафіолету.


Сімейства продуктів:
За формою оправ, лінз, дужок, окуляри UVEX поділяються на наступні лінійки: uvex 9161, uvex 9305. uvex 9405, uvex astrospec 2.0, uvex astrospec 2.0 CB, uvex carbonvision, uvex ceramic, uvex cybric, uvex futura, uvex i-3, uvex i-3 s, uvex i-5, uvex i-range, uvex i-range planet, uvex i-vo, uvex i-works, uvex megasonic, uvex mercury, uvex meteor, uvex pheos, uvex pheos CB, uvex pheos s, uvex pheos cx2, uvex pheos cx2 sonic, uvex polavision, uvex pure-fit, uvex skyguard NT, uvex sportstyle, uvex super f OTG, uvex super fit, uvex super g, uvex super OTG, uvex suXXeed, uvex ultrasonic, uvex ultravision, uvex winner, uvex x-fit, uvex x-fit pro 

 

Зупинимося на найпопулярніших лінійках:
uvex i-vo, uvex i-3 та uvex i-5 – дужки регулюються по довжині та куту нахилу.
uvex pheos – бічний захист та захист брів, кріплення стрічки навколо голови.
uvex x-fit - найлегші окуляри, вага 23 грами.
uvex super g - бічні дужки без шарнірів.
uvex astrospec - більш плоска форма лінз, регульовані дужки.
uvex ultrasonic – закриті окуляри з панорамною лінзою.
uvex megasonic - закриті окуляри, необмежене поле зору, великий обсяг дозволяє одягати поверх окулярів за рецептом.

 

Маркування

 

Весь асортимент